Jak oduczyć dziecko od smoczka

Jak oduczyć dziecko od smoczka?

Wielu rodziców wie o tym, że smoczek przydaje się dziecku, bo dzięki niemu szybciej zasypia w okresie niemowlęcym i co równie istotne jego płacz nie jest aż tak uciążliwym wtedy gdy przypadkowo dozna niegroźnej krzywdy.

Krok po kroku do stworzenia swojej własnej modnej koszulki

Marzysz o oryginalnym wyglądzie. Nudzą Cię ubrania oferowane w sieciowych sklepach. Nienawidzisz sytuacji, gdy na spotkaniu czy w pracy ktoś nosi identyczną koszulkę jak Twoja. Od dziś twórz swoją własną, unikatową garderobę. Koniec obaw o takie same ubrania znajomych. Jest to idealny sposób, jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu. Zobacz jak zaprojektować swoją własną, modną koszulkę krok po kroku.

Od groszy po krocie, czyli ile zarabia fotograf w Polsce?

Pensje fotografów różnią się w zależności od dziedziny, w której się specjalizują. Za modowe sesje zagraniczne znane postacie w tej dziedzinie mogą pozyskać nawet pięciocyfrowe sumy. W skali wojewódzkiej, bądź regionalnej mówi się o tym, że zarobki na stanowisku „fotograf” oscylują zazwyczaj w przedziale 3-5 tys. zł, jednakże nie zawsze jest tak kolorowo.

Dolina Kościeliska – Największe atrakcje i przydatne informacje

Wśród wszystkich mniej lub bardziej zaawansowanych szlaków górskich na terenie Polskich Tatr, Dolina Kościeliska ma specjalne miejsce w naszym sercu. Nie bez przyczyny przecież jest to jeden z najczęściej uczęszczanych szlaków, który cieszy się popularnością o każdej porze roku. Jak długo idzie się doliną kościeliską? Jakie ciekawe atrakcje czekają na nas podczas tej wędrówki? Gdzie możemy kontynuować naszą pieszą wędrówkę po dotarciu do schroniska? Jak przygotować się do wycieczki doliną kościeliską?

Jak efektywnie ćwiczyć pamięć?

Jest to jedna z funkcji ludzkiego umysłu, odpowiada za przechowywanie, magazynowanie i odtwarzanie informacji. Nasz mózg jest wyspecjalizowany w zapamiętywanie różnego rodzaju treści, stąd wyróżniamy pamięć wzrokową, słuchową, językową, dotykową, węchową, smakową oraz ruchową. Według innych kryteriów dzielimy ja także na krótkotrwałą, roboczą (tymczasowe przechowywanie informacji, w celu ukończenia danej czynności) oraz długotrwałą.